• Zaman Gazetesi - 4'Lü Hidrolik Mantar Bariyer

  • Irak Divan Otel - 3'Lü Hidrolik Mantar Bariyer

  • Alkılıç İnşaat - 1'Li Hidrolik Mantar Bariyer

  • Akbank - 4'Lü Hidrolik Mantar Bariyer

  • Akbank - 3'Lü Hidrolik Mantar Bariyer

  • Akbank - 2'Li Hidrolik Mantar Bariyer

  • White Rose - 2'Li Hidrolik Mantar Bariyer

.
ÜRÜNLER
 
 TANK HL - PL / LEDLİ HİDROLİK MANTAR BARİYER (Çok Yakında)

Yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 50 km. hızla gelen bir aracı içeriye bırakmayacak ve sürekli çalışabilecek şekilde hidrolik sistem olarak dizayn edilmiştir. Bloklar trafiğin aksamaması için 4-5 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çürümeye karşı gövdesi daldırma galvanizli, paslanmaz, statik boyalı, akrilik malzeme seçenekleri olarak üretilmektedir. Ayrıca gövdesinde, gece görüşü sağlayan ledli uyarı ışığı vardır. Bloklar istenilen yükseklikte üretilebilir. Mikroişlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemine uyumludur.

 

 

 

.

.

 

 

 TANK H / HİDROLİK MANTAR BARİYER

Yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 50 km. hızla gelen bir aracı içeriye bırakmayacak ve sürekli çalışabilecek şekilde hidrolik sistem olarak dizayn edilmiştir. Bloklar trafiğin aksamaması için 4-5 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çürümeye karşı gövdesi daldırma galvanizli, paslanmaz, statik boyalı, akrilik malzeme seçenekleri olarak üretilmektedir. Ayrıca gövdesinde, gece görüşü sağlayan reflektörlü bant ve üzerinde gece flaş çakan uyarı ışığı vardır. Bloklar istenilen yükseklikte ve rall renginde üretilebilir. Mikroişlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemine uyumludur.

 

 

.

.

 

 TANK HS / SUİKAST TİPİ HİDROLİK MANTAR BARİYER

Özel üretim olan suikast tipi mantar bariyer can ve mal emniyeti düşünülerek özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Firmamızın özel tasarlamış oldugu suikast tipi mantar bariyer tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilmiştir. Bu ürün 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde çalışma sürekliliği %100'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür.

 

 

 

 

.

.

 

 S1 - S2 / MANUEL MANTAR BARİYER

Manuel mantar trafigin yogun olmadıgı yerler için depo önleri, mustakil otoparklar ve işyerleri önleri gibi vb. Yerler için mükemmel çözüm. Manuel mantar anahtarı ile kilit açılarak ayakla aşagıya basılır aşagı inince kendisi kilitlenir ve araç üzerinden geçer veya üzerine park eder. Araç gidince anahtar ile acılarak mantar kendisi yukarıya kadar çıkar ve otomatik olarak kilitlenir. Sisteminin Tamamen manuel olması özelligiyle problemsiz üründür.

 

 

 

 

 

.

.

 

 SABİT MANTAR BARİYER

Sabit mantarlar özellikle belediyeler için kaldırımlara araç park etmemesi için üretilmiştir. Ayrıca bireyselde kullanılabilmektedir depo önleri, mustakil kaldırımlar ve işyerleri önleri gibi vb. Yerler için mükemmel çözümdür. Sabit mantarlar degişik ebatlar ve degişik malzemeler krom, döküm, alüminyum,plastik vb. Malzemelerdende üretilmektedir. Bu ürünler iki tip montaja sahip betonlama ve çelik dübelle yere tespit edilmektedir.

 

 

 

 

 

.

.

 

DİĞER HİDROLİK GÜVENLİK ÜRÜN GRUPLARI
 
 BUFFALO / HİDROLİK ROAD BLOCKER

Özel üretim olan Road Blocker can ve mal emniyeti düşünülerek çok özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Firmamızın özel tasarlamış olduğu Road Blocker tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için mühendislerimiz tarafından özel dizayn edilmiştir. Bu ürün 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmış ve noter huzurunda çarpışma testiyle kanıtlanmış ve belgelenmiştir. Hidrolik sistemi sayesinde çalışma sürekliliği %100'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çalışabilmektedir. Mikroişlemcili kontrol paneli sayesinde her türlü access kontrol sistemine uyumludur.

 

 

.

.

 

 APACHI / HİDROLİK TUZAK SİSTEMİ

Suikast tipi hidrolik tuzak yüksek güvenlik gerektiren yerler için özel olarak dizayn edilmiştir. Diğer kapanlar sadece aracın lastiklerini patlatırken, Suikast kapanı bıçakları ST 37 çelik malzemeden olup yerden 35 Cm yükselen ve 45 derece açılı duran suikast kapanları bıçakları aracı kucaklayarak önden arkaya doğru aracın alt kısmında büyük hasar açarak aracın içeri girmesini engeller. Her türlü Access otomasyona uyumludur ayrıca Elektrik kesilmelerinde Manuel çalışmaya uyğun ve hidrolik sistemi sayesinde sürekli çalışabilme özelliğine sahiptir.

 

 

 

.

 

.

 

 

 

 

 

 

 

Telif Hakkı © 2006 - 2012, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan İçerikler İzinsiz Kullanılamaz.